Ohlasy

Trpěla jsem na opary, omezovalo mne to v pracovním i osobním životě. Po 2 aplikacích programu na herpes simplex 1 už se opary neobjevily, nejsou vidět ani ložiska ve rtu, na horách jsem neměla po fyzické zátěži při horkosti pocit svědění a napětí ve rtech jako předtím!

Lenka M. (48), Praha

Po 20 minutové biorezonanci program adenoviry a chřipka byly příznaky chřipky do rána pryč, jen mne trošku bolelo mezi lopatkami. Mohla jsem jít do práce a o víkendu jsem zvládla stěhování :-)

Lenka J. (45), Měšice

Bolelo mne v krku, po 20 minutách plazmy to přestalo, angína se nerozběhla.

Marianna M. (16), Horní Počernice

Nechala jsem si udělat diagnostiku na přístroji Oberon a nyní pravidelně docházím k paní Majerové na ošetření plazmovým generátorem. Díky diagnostice jsem zjistila, že mám toxoplazmozu a další nebezpečné patogenní mikroorganismy v těle. Kombinace klasické léčitelské terapie s plazmovou biorezonancí je to nejlepší, co jsem pro své zdraví mohla udělat. Přestaly mi chronické potíže s močovými cestami, lepší se štítná žláza.

Eva M. (34), Praha

Celou noc mne bolely zuby, zvlášť místo pod nově udělanou korunkou. Po absolvování programu dentální problémy, zuby, regenerace a hojení je vše v pořádku.

Jiří M (58), Praha

Dnes se začala naše fenka otřepávat, bolelo jí ouško, trpí na záněty. Aplikovali jsme 15 min. plazmu - zánět eustachovy trubice a dezinfekce obecně. Fenka je v pohodě, nemusíme k veterináři

(20.3.2013). LM