NANOPŘÍPRAVKY

Pokud jste jako já a preferujete jednoduchá a pohodlná řešení, možná uvítáte moje doporučení pro prevenci vzniku chorob nebo návrat zdraví. Záměrně jsem na svém těle vyzkoušela vícero přírodních způsobů a postupů a nepochybuji o tom, že všechny směřují ke stejnému cíli. Já ale věřím, že našich cílů v životě můžeme dosahovat pohodlně, rychle, bez velkého sebezapření a přes to nebo právě proto velmi efektivně.

Klíčem k uzdravení je obnovit celkovou rovnováhu v těle, které se pak už samo opraví a vyléčí svojí vlastní inteligencí za pomocí toho nejlepšího nástroje, který k tomu má – vlastního imunitního systému. Pokud každá buňka a každý enzym v těle ví, co má dělat (má správný program a informace), a ještě pomůžeme dodáním přírodních látek, které k tomu potřebuje, nemusíme vůbec vědět, kde má symptom tu pravou příčinu a kde tedy původně vzniká. Tělo se celkově harmonizuje a opraví samo. Pokud jsou ale buňky otupělé a otrávené například toxiny, nedokážou vykonávat svoji funkci. Je to jako zdrogovaný nebo opilý člověk – není schopný nic dělat, pomoct si, i kdyby mu u nohou leželo všechno, co potřebuje. Nejdříve potřebuje první pomoc, vystřízlivět, detoxikovat se a pak teprve může zase fungovat.

 

Já proto doporučuji 2-složkový postup (informace + hmota):

Naprogramujte své buňky a celé tělo a obnovte jeho přirozenou schopnost sebeléčby

K tomu vám pomohou nanotechnologické produkty, které fungují na principechbioinformační medicíny. Obsahují informace z 3.000 rostlin, bylin, minerálů i léčivých krystalů, které našim buňkám dodají potřebné informace a energii. Již samotné tyto produkty fungují velmi účinně, někdy až neuvěřitelně. Hlavním efektem je totiž obnova a posílení imunitního systému a přirozené schopnosti organismu se sám regenerovat. To samo o sobě už je úspěšná cesta ke zdraví. Já ale říkám,pojďme to našemu tělu ještě více usnadnit a dodejme mu další superlátky (látky s extrémní účinností), aby si je nemuselo shánět z potravy a nebo vyrábět samo!

Tyto nanotechnologické bioinformační produkty jsou pro mě osobně tedy základem, díky kterému se účinky dalších přípravků mnohonásobně znásobí a urychlí. Informace k těmto produktům se nemohou veřejně šířit a podávám je na vyžádání na adrese atelier.arlen@seznam.cz.

 

Podpořte pak ještě více svoje tělo dodáním fyzických superlátek

Informace jsou základ. Naše DNA jsou informace. Informace jsou program, bez kterého nic správně nefunguje. V našem těle může kolovat vzácný materiál, ale pokud ho dezorientované buňky nebudou umět využít, je to zbytečné plýtvání zdroji. Informace jsou tedy první krok. Dalším krokem je dodat onu hmotu, tedy materiál, protože jinak ztrácíme čas a energii tím, že si naše informované a naprogramované buňky budou potřebné látky vyrábět sami a hledat je v potravě. A jak už víme, potrava je v dnešní době výživově velmi chudá. Člověk je ale zase dál technologicky a dokáže alespoň částečně tyto nedostatky vyvažovat využíváním superpotravin a hi-tech výživových produktů.

To, o čem píšu, a co pomohlo mně i spoustě mých přátel, jsou čistě přírodní produkty, které spojují sílu léčivých bylin, krystalů a minerálů s nejmodernějšími nanotechnologiemi, díky čemu se mnohým lidem v jejich životech dějí doslova zázraky. Bohužel, z důvodu ochrany zájmů společnosti  není možné prezentovat její název ani produkty veřejně, a to včetně ceníku. Informace k těmto výrobkům podávám na vyžádání. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu a ceník produktů vám na ni dorazí obratem.

Velmi ráda vám doporučím a zprostředkuji ideální kombinaci těchto produktů vhodnou právě pro vás. V současnosti vám kromě nanotechnologických produktů mohu doporučit například Cordyceps, Kurkumin s piperolem a acerolem, Zelený ječmen - za nejlepší ceny na trhu.