Jmenuji se LENKA a narodila jsem se ve znamení berana. Na cestě životem jsem si mnohé prožila a poté se snažila nalézt odpovědi na to, proč mne věci - i opakovaně - potkaly.  KDO SKUTEČNÉ JSEM? Proč jsem se narodila? Co je mým posláním? Co se skrývá za potížemi, nemocemi? Byla jsem vždy hodně zvědavá, analytická a idealistická. A tvrdohlavá :-) Takže přestože jsem původně profesí inženýrka, hledání odpovědí a intuice mne přivedly nejprve k reiki systému, k východním naukám, ale i ke kvantové fyzice. To vše jsem pak aplikovala při řešení vlastních zdravotních a vztahových problémů.

Myslím si, že ŠTĚSTÍ a LÁSKA nejsou jen jedním z životních cílů, jsou jeho PODSTATOU. Jeho ZDROJEM. Pokud to tak neprožíváme, tak jsme se ještě nenapojili na náš vnitřní zdroj. Pokouším se citlivě každého, kde ke mně přijde, podpořit a pomoci mu vzpomenout si na jeho životní zdroj tak, aby ho integroval do každodenního života.

Věřím, že pokud se poučeni životní lekcí zbavíme trápení, můžeme se více koncentrovat na všední život i duchovní rozvoj a žít ve zdraví a šťastně.                                                                       

                                                  LÁSKA je totiž víc, než láska...                                                       

Napsali o mně:

seznam interview, článků a odkazů

https://www.regenerace.cz/zprava-id-6252.html

https://www.cesky-dialog.net/clanek/5793-ptaci-z-podzemi/

https://www.facebook.com/pages/Therapy4you/357872310998623?fref=ts

https://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/zdravi/clanek/jakpusobistrach