Atelier Arlen = součást centra THERAPY4YOU v Horních Počernicích.

Diagnostika, harmonizace a celostní alternativní terapie osobně i na dálku.

Jmenuji se LENKA a narodila jsem se ve znamení berana. Na cestě životem jsem si mnohé prožila a poté se snažila nalézt odpovědi na to, proč mne věci - i opakovaně - potkaly.  KDO SKUTEČNÉ JSEM? Proč jsem se narodila? Co je mým posláním? Co se skrývá za potížemi, nemocemi?Byla jsem vždy hodně zvědavá, analytická a idealistická. A tvrdohlavá :-) Takže přestože jsem původně profesí inženýrka, hledání odpovědí a intuice mne přivedly nejprve k reiki systému, k východním naukám, ale i ke kvantové fyzice. To vše jsem pak aplikovala při řešení vlastních zdravotních a vztahových problémů. Cesta mne dovedla k léčitelství a praktikovaným terapiím, stejně jako moji prababičku Emílii Markovou, vyhlášenou léčitelku, bylinkářku a porodní bábu z Bělé.

Ezoterice, duchovnímu vzestupu a  alternativním způsobům léčby se věnuji od roku 2000. Nyní praktikuji zejména práci s energiemi, odblokování a harmonizaci čaker a meridiánů, odkrývání pravých příčin potíží a nemocí člověka, nejčastějí přímo komunikací s jeho Vyšším Já. Používám i techniky hlubinné abreaktivní psychologie a techniky emocionální svobody (EFT). Jako doplněk nově nabízím testování zátěží přístrojem OBERON a biorezonanci pomocí plazmového generátoru, která účinně likviduje parazity, viry, plísně a bakterie, což jsou průvodci většiny onemocnění. 

Myslím si, že ŠTĚSTÍ a LÁSKA nejsou jen jedním z životních cílů, jsou jeho PODSTATOU. Jeho ZDROJEM. Pokud to tak neprožíváme, tak jsme se ještě nenapojili na náš vnitřní zdroj. Pokouším se citlivě každého, kde ke mně přijde, podpořit a pomoci mu vzpomenout si na jeho životní zdroj tak, aby ho integroval do každodenního života.

Věřím, že pokud se poučeni životní lekcí zbavíme trápení, můžeme se více koncentrovat na všední život i duchovní rozvoj a žít ve zdraví a šťastně.                                                                       

                                                  LÁSKA je totiž víc, než láska...                                                       

Napsali o nás:

seznam interview, článků a odkazů

https://www.regenerace.cz/zprava-id-6252.html

https://www.cesky-dialog.net/clanek/5793-ptaci-z-podzemi/

https://www.facebook.com/pages/Therapy4you/357872310998623?fref=ts

https://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/zdravi/clanek/jakpusobistrach