Harmonizační techniku ZDARMA praktikuji v Praze a na požádání i jinde, kde se sejde skupina min. 9 lidí.

Jsem certifikovanou koordinátorkou této terapie s mezinárodní licencí s osobním požehnáním Srí Swámího Vishvwanandy.

Upozorňuji na možné riziko účasti ve skupinách, které nevedou pověření koordinátoři!

 

Jak Om chanting funguje: 

Tato technika je součástí ATMA KRYIJA YOGY - nejúčinnější jogy vůbec. Kosmická vibrace OM v nás uvede do souladu všechny energie, které se nenachází v harmonii. Zpíváním OM ve skupině sestavené určitým specifickým způsobem se léčebná síla OM zesílí a znásobí. Pocity, myšlenky a negativita se transformuje.

Léčivě OM chanting působí nejen na všechny zúčastněné, ale také na okolí včetně lidí, zvířat, budov a přírody.

Tato energie může být také směřována ku prospěchu lidí, míst a životních situací v závislosti na co se skupina nebo účastníci zaměří. Chtěl-li by někdo přijímat požehnání z OM chantingu, ale nemůže být přítomen, můžete poskytnout jméno, které bude do léčení zahrnuto.

Mimořádné požehnání Mahavatara Babajiho je přítomné, kdekoli se vytvoří certifikovaná skupina OM chantingu v souladu s jeho učením a vedením. Více o této technice: https://www.om-chanting.org/cs

Historie Om chantingu: 

Původ OM chantingu - dříve OM healingu - sahá několik tisíc let zpět. Pochází z dávných dob, kdy bylo lidstvo více propojeno s vyšším vědomím a žilo v jednotě s vesmírem. Ršiové (starověcí mudrci, kterým byly předány Védy) používali prvotní vibraci OM k léčení svých bližních, jakékoli nerovnováhy lidí i v přírodě. https://www.om-healing.org/cs/historie-om-healingu, https://www.om-healing.org/cs/atma-krija

Termíny:

Nejčastěji - ZŠ Vokovická 6a, Praha 6 v pondělí od 18:30 hod  - ověřte si konání předem na tel. 602295182 (1x za 14 dní)

nebo  Jívanská 576/39 , Horní Počernice (15 min z Masaryčky vlakem, nebo 10 min. z Č.Mostu bus 223 konečná)  (1x za 14 dní)

Časový harmonogram:

Všechny Om chantingy od 18:30hod (přijdte o 15 min dřív), délka trvání 60 min

Koordinátor:

ing. Lenka Majerová, certifikovaná léčitelka a terapeutka

S sebou: 

Polštářek na sezení, nápoj

Cena:

příspěvek na pronájem místnosti dle počtu zúčastněných (20-50 Kč), u mne doma v Jívanské ZDARMA

Kontraindikace:

psychofarmaka, antidepresiva, duševní poruchy....!