REIKI

S univerzální léčivou energií reiki pracuji už od roku 2000 s právem užívat titul Mistr reiki (systém Usui Shiki Ryoho).

Následuji slavnou mistrovskou duchovní linii Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Iris Ishikuro - Arthur Robertson - Rick nad Emma Fergusson - Margarette L. Sheelton - K.A. Milner  - Helen Bryant - Jude Summerville - Dr. Bronislava Volková - Jiří Beran - Ilja Žáček & Karel Daněk. Pracuji osobně i na dálku. Léčbu a harmonizaci reiki působením nebo masážemi provádím intuitivně jako doplněk v kombinaci s dalšími technikami. V posledních letech však využívám častěji jiné energie než reiki, jsem mj. velmystryní Shambally.

Pět životních pravidel Reiki

Tato "pravidla" by neměla být pojímána jako "pravidla", nýbrž jako doporučení/rady pro každodenní život a naladění.

1. Právě dnes v sobě utiším všechnu zlobu

2. Právě dnes zapomenu na všechna trápení

3. Právě dnes budu svou práci dělat poctivě

4. Právě dnes budu laskavý ke všem bytostem

5. Právě dnes si připomenu, kolik milosti se mi dostalo

 • Co je shamballa?

 • Shamballa je multidimenzionální systém léčení. Slučuje  v sobě několik proudů energií, díky čemuž je jednou z nejsilnějších energií na této planetě v současné době:

  • Univerzální životodárná energie (reiki).
  • Mahatmá energie (energie života, božství a osvícení).
  • Energie nanebevzatých mistrů (intergrace svých multidimenzionálních aspektů).
  • Energie bytostí světla (andělé, archandělé atd...).
  • V současnosti jsou součástí Shambally i paprsky intenzivní energie transformace.

  Kompletní terapie pomocí Shambally trvá jen 15 minut. Je to výborná energie pro léčení různých fyzických, ale také emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresů, rozpuštění bloků a zkvalitnění všeho spánku i života celkově. Léčebnou terapii můžete provádět sami se sebou, s jinými lidmi, zvířaty, rostlinami...

  Někteří lidé myslí, že systém Shambally je forma reiki, jiní ji vnímají spíše jako další krok reiki. Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším a to na všech úrovních, včetně nás samotných. Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno snáze pochopit, kdo doopravdy jsme.

  Oproti Usuiho systému reiki je práce s Shamballa 1024 jednodušší. Pracujete pouze s energií a s úmyslem. Čistý úmysl je všechno, co u energetického systému Shamballa 1024 potřebujete. Nemusíte se učit žádné symboly, protože vše obstarávají energetické světelné bytosti žijící v Shamballe. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

  Zasvěcení do energie reiki a shamballa

  Jsem MIstr reiki a Velmistr Shamballa.

  Iniciaci do systému energie reiki a shamballa provádím na požádání po domluvě osobně - většinou dvoudenní seminář a skripta. 

  Skupinové semináře - viz přehled akcí.