VÝKLAD KARET

Chcete vyložit svůj životní příběh? Potřebujete radu ohledně práce, lásky a peněz? Nevíte, jak se rozhodnout? Chcete znát budoucí vývoj událostí? Stojíte na rozcestí života a nevíte jakou cestou se dát? Zda zůstat ve vztahu, který vám nevyhovuje? Zda má vaše nová láska budoucnost? Jaké zaměstnání je pro vás vhodné? Zda stavět dům či koupit starší dům k rekonstrukci?

Karty, které jsou v dnešní době opět uznávaným rádcem, pomáhají v řešení nejrůznějších životních situací, nabízejí východisko při řešení konkrétních problémů, a to jak v pracovních, tak mezilidských vztazích i v otázkách zdravotních.

"Začala jsem s výkladem jako zábavou pro sebe a své známé, a nacházela hluboké pravdy, varování i výzvy, které se naplňovaly. Nyní karty používám pravidelně i při léčebných terapiích k dohledání kořenů příčin, překážek nebo klíčů k řešení potíží a problémů".

Tarot k nám promlouvá obrazem a symbolikou – nejstarší řečí lidstva. Proto předpokládáme, že počátek tarotových karet leží hluboko v základech lidského myšlení i cítění. Tarotové karty jsou ikonami našeho života na zemi. Každý člověk bude jejich obrazy chápat podle své představivosti, citu i přání. Nejsou tedy knihou poučení a informací, ale především obrazem našeho vnitřního myšlení, subjektivního chápání světa i vyjádřením našich idejí, snů, přání.
Používám různé druhy tarotových karet, karty symbolonové, karty s poselstvím archandělů a andělů. Tyto soubory karet vycházejí z principů klasického Tarotu, astrologie a duchovních praktik, liší se však podáním i ztvárněním symboliky, jež vycházejí z komunikace s jemnějšími úrovněmi vědomí. Používám je intuitivně. Pochopení pravého významu obrazů se stává prostředníkem mezi námi a světem skrytých životních vazeb a zákonitostí.

Výklad z tarotových karet e-mailem (1 - 5 zásadních otázek cca 1h).

Kontakt: ARLEN, tel: 602 295 182, atelier.arlen@seznam.cz,

Web: https://www.atelierarlen.webnode.cz

Uplatnění slevových poukázek (při akcích na slevových servrech): s číslem poukázky pište na atelier.arlen@seznam.cz,

 !!! 50% podzimní sleva !!!  Cena výkladu 350,-Kč / 5 otázek nebo 150,- Kč / 1 otázka.

Do emailu napište své jméno (stačí křestní), datum a místo narození a zformulujte témata, na která se chcete karet zeptat.

Výklady provádím po emailu většinou ve večerních hodinách. Výklad provádím i osobně.

Finanční částka za výklad se platí předem na bankovní účet vedený u Poštovní spořitelny č.účtu: 243488792/0300.

Jako variabilní symbol uveďte datum narození! Důležité pro rozeznání platby.

Výklad provedu maximálně do 48 hod. po obdržení financí na účet.